Jóga a ájurvéda jsou dvě sesterské vědy pocházející ze staré Indie, navzájem se podporují a doplňují. Nanabízí žádná normovaná doporučení ke zdraví a dobrému pocitu, ale uznávají každého v jeho individualitě. Obě nás vybízí k napínavé cestě sebepoznání, pochopení a respektu vůči sobě samým i všemu v našem okolí.

Na lekcích nás čeká hodně praxe, ale také trochu teorie 🙂 Zkusíme si přiblížit a hlavně prožít, na čem spočívají základy ájurvédy (= prastaré indické “vědě o životě”). Dle ájurvédy je člověk zdravý, pokud dokáže žít v rovnováze a právě to bude hlavním cílem naší praxe: uvědomit si, jakých energií nám v životě přebývá a kterých máme naopak nedostatek, naučit se, za pomoci ásán, pranajám, krií, muder a relaxačních technik, jak díky jógové praxi tyto energie dorovnávat.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří jsou připraveni pracovat se sebou samými, chtějí se dozvědět něco více z jógové a ájurvédské teorie, ale i naučit správné provádění prvků jógové praxe. Je vhodný takté pro začátečníky.

Lektor: Lenka Waisová
Kdy: pondělky, 16:45 – 17:45
Start: 1.4.2019
Konec: 24.6.209
Počet lekcí: 11 + 1 náhradní
Cena: 2500Kč