Staň se členem Jóga klubu

a získej každý týden do emailu nálož 

videí s jógou a zajímavými bonusy!

Jak to funguje? 👇

Člen klubu od nás dostane 1x týdně email, který bude obsahovat 3 online lekce. Celkem dostanete 12 lekcí za měsíc. K videím budete mít přístup v průběhu 4týdnů od rána do večera. Můžete si je pustit, když zrovna vy budete chtít. 
 

Každý týden dostaneš mix dynamické jógy, hatha či jin jógy, meditace či pilates. 

Příběh

Od začátku krize Covid a uzavření sportovišť jsme začali natáčet videa a přímé přenosy s jógou, pilates, meditacemi. A zjistili jsme, že máme opravdu hodně kvalitního materiálu. Proto vám je chceme touto formou nabídnout, protože videa obsahují stovky hodin božích lekcí, nabitých informacemi a skvělými sestavami našich učitelů. Byla by škoda si je nechat v osobním počítači.


...přidat se můžeš kdykoli v rámci měsíce


Proč je to super?

Protože nemusíš nic stahovat, nikam chodit, nikde se pravidelně přihlašovat. Jednou zaplatíš a my už se o to postaráme a budeme ti pravidelně servírovat do tvé e-mailové schránky jógu, která tě bude motivovat si zacvičit, protáhnout a mít se jednoduše hezky.

Víme, že jógových videí je na internetu bambilion. Členstvím v našem klubu podpoříš nejenom svoji jógovou praxi, ale i naši komunitu na Letné a chod našeho lokálního studia. Lekce jsou navíc pečlivě připraveny našimi lektory, kteří do toho dali srdce ❤️

Jaké lektory v našem Jóga klubu najdeš? 👇

 *Součástí Jóga klubu budou pouze námi vybraná videa ze záznamu.Bude to vždy takové malé překvápko. Součástí klubu nejsou aktuální, živé lekce ve studiu. Pokud chcete cvičit offline, zvolte si lekci z rozvrhu

#vinyasa   #hatha   #jin   #officeyoga   #pilates   #meditace   #ashtanga   #jóga pro začátečníky   #bolavá záda

Storno podmínky: Pokud máte závažný důvod k nespokojenosti, informujte prosím Jóga Letná pomocí e-mailu helena@jogaletna.cz a uveďte důvod vaší nespokojenosti a zašlete doklad o uhrazení kurzu. Vaši žádost vyhodnotíme a ozveme se Vám zpět.