Staň se členem našeho Jóga klubu

a získej každý týden do emailu nálož videí s jógou a zajímavými bonusy!

Jak to funguje? 👇

Příběh

Od začátku krize Covid a uzavření sportovišť jsme začali natáčet videa a přímé přenosy s jógou, pilates, meditacemi.
A zjistili jsme, že máme opravdu hodně kvalitního materiálu. Proto vám je chceme touto formou nabídnout, protože videa obsahují stovky hodin božích lekcí, nabitých informacemi a skvělými sestavami našich učitelů. Byla by škoda si je nechat v osobním počítači.

Jak to funguje?

Každý člen klubu Jóga Letná od nás bude dostávat pravidelně, 1x týdně email, který bude obsahovat 3 online lekce. Celkem dostanete 12 lekcí jógy / pilates / meditací za měsíc. K videím budete mít přístup v průběhu 4týdnů od rána do večera, takže se nemusíte obávat, že si je nestihnete zacvičit daný den. Můžete si je pustit, když zrovna vy budete chtít. Jedná se o videa ze záznamů starších 1 měsíc. 

Lekce pečlivě vybíráme a vždy vám zašleme mix dynamické jógy, tak hatha či jin jógy a meditace či pilates. Vybere si každý! Součástí klubu nejsou aktuální živé přenosy z daného měsíce.

Kolik to stojí?

Do 28. února necháváme zaváděcí cenu 249 Kč na měsíc! To vychází na krásných 20Kč za video, a to už je hodně velká pohoda. Součástí newsletterů budou i překvapení, naše soukromé zprávy, rady, tipy, doporučení a podcasty. 


Startujeme 12. 2. 2021 a přidat se můžeš kdykoli :)


Proč je to super?

Protože nemusíš nic stahovat, nikam chodit, nikde se pravidelně přihlašovat. Jednou zaplatíš a my už se o to postaráme a budeme ti pravidelně servírovat do tvé e-mailové schránky jógu, která tě bude motivovat si zacvičit, protáhnout a mít se jednoduše hezky.

Víme, že jógových videí je na internetu bambilion. Členstvím v našem jóga klubu podpoříš nejenom svoji jógovou praxi, ale i naši komunitu na Letné a chod našeho lokálního studia. Lekce jsou navíc pečlivě připraveny našimi lektory, kteří do toho dali srdce ❤️

Startujeme 12. 2. 2021 a přidat se můžeš kdykoliv :)

#vinyasa   #hatha   #jin   #officeyoga   #pilates   #meditace   #ashtanga   #jóga pro začátečníky   #bolavá záda

Jaké lektory v našem Jóga klubu najdeš? 👇

*Součástí Jóga klubu budou pouze námi vybraná videa ze záznamu, starší měsíc a více. Bude to vždy takové malé překvápko :) Pokud chcete cvičit živě, dle vlastního výběru - zvolte si lekci z aktuální rozvrhu, kde probíhají premiéry a živé přenosy online lekcí. 

Storno podmínky:

Tento kurz se již v současnou chvíli stornovat nedá, jelikož už máte možnost dle něho cvičit. Pokud máte závažný důvod k nespokojenosti, informujte prosím Jóga Letná pomocí e-mailu helena@jogaletna.cz a uveďte důvod vaší nespokojenosti a zašlete doklad o uhrazení kurzu. Vaši žádost vyhodnotíme a ozveme se Vám zpět.