Masterclass: jóga pro lepší zvládání stresu

s Terkou Hausmanovou / pátek 22. března / 17:45 - 19:15

Prodloužená lekce jemné jógy na podporu regulace nervového systému.

  • Cítíte, že byste potřebovali na chvíli zpomalit, dát si odstup od koloběhu každodenního života a plně vnímat sami sebe a více se propojit se svým tělem?
  • Chtěli byste obnovit svoji energii?
  • Pokud ano, tak tato lekce je pro vás :) 

Stres je součástí našich životů, avšak když je ho příliš a nemáme dostatek kapacity mu čelit, může nás dlouhodobě oslabovat. Pro lepší zvládání stresu je důležité mít ve svém životě několik pomůcek nebo kotev, které nám pomohou vymanit se z koloběhu myšlenek, dostat se víc do těla a uvolnit ho. Je vědecky dokázáno, že jóga a mindfulness (všímavost) pomáhají zvyšovat odolnost nervového systému, spolu s tím i lépe zvládat stres a celkově mají příznivé účinky na naše tělesné, duševní a emoční zdraví. Pojďme toto společně praktikovat.

Lekce se zaměří na podporu regulace nervového systému, budeme hlavně tonizovat činnost bloudivého nervu skrz dech, jemné pohyby a dotyk/sebe-masáž. Bloudivý nerv je důležitý právě pro regulaci stresu. Lekce bude vedena v laskavém a spíše pomalejším tempu, kdy se budete moct propojit s vlastním tělem a myslí a dopřát jim příjemné uvolnění.

Start: pátek 22. března
1,5 hodiny, 17:45 - 19:15
Cena: 450 Kč
O lektorovi se dočteš zde


Co si z lekce odneseš?

Pro koho je lekce vhodná? Pro všechny, kdo:

  1. si chtějí odpočinout a nabrat síly 
  2. zažívají stres a chtěli by si odnést několik cvičení do běžného života

“Terka vede lekce jasně a jemně. Celá lekce je příjemně aktivní, člověk si mákne a přesto to má relaxační flow. Oceňuju možnosti alternativních pozic, schopnost dobře pozice vysvětlit a ukázat. Bavilo mě používání a střídání různých pomůcek. Je super že do cvičení přidáváš i teorii, lépe se mi tak soustředí a víc mě pak zajímá, co se svým tělem při joze dělám. "
klientka, Jana N.