Workshop kakaová ceremonie 

s Terkou Hausmanovou
lásky čas 25. května / 18:00 - 21:00

Co se vám vybaví, když se řekne sebe-laskavost? od mala se učíme být hodní na ostatní, ale už nás ve škole neučí, jak mít laskavý a podpůrný vztah sám se sebou...

Ten nejdůležitější vztah, který máme, je ten se sebou samým. Od toho se odvíjí, jaké vztahy máme s ostatními, úspěchy a celkové životní naplnění. V tomto workshopu se zaměříme na to, jak si být svým vlastním nejlepším přítelem nebo přítelkyní a rozvíjení vlídnosti a soucitu k sobě.

Workshop začneme s kakaovou ceremonií. Během ní se naladíme sami na sebe a na náš záměr. Tím může být cokoliv, co je teď pro nás v životě aktuální a na co bychom se chtěli hlouběji podívat (např. právě k tématu sebe-laskavosti). Ceremoniální kakao otevírá srdce, vede nás hlouběji do našeho nitra. Zároveň je to super potravina plná vitamínů a minerálů, a uvolňuje hormony štěstí. Mnoho lidí při ceremonii zažívá hluboký klid a uvolnění.

Po vypití ceremoniálního kakaa bude následovat série dechových a meditačních cvičeních na prohloubení sebe-laskavosti. Následně pohybová praxe bude zaměřená na uvolnění hrudníku a šíje. Workshop zakončíme relaxací s aromaterapií a za zvuku křišťálových mís. Předchozí zkušenost s jógou či meditací není nutná.

Předchozí zkušenost s jógou či meditací není nutná.

Kdy: 25. května
Časy: 18:00
Cena: 990 Kč
O lektorce se dočteš zde

Čeká tě nabitý program

  • Kakaová ceremonie 

  • Vedené meditace - sebe-laskavosti a na zvládání náročných emocí

  • Dechové cvičení

  • Pohybová praxe vycházející ze somatické jógy a vinyasy na uvolnění hrudníku a šíje

  • Závěrečná relaxace s aromaterapií a křišťálovou mísou

👉  S sebou si vezměte svůj oblíbený hrníček a lžičku. Pro optimální účinky kakaa se doporučuje nepít alkohol a kofein 24 h předem, nejíst 2h předem a pít dostatek vody.

Co je kakaová ceremonie?

Nebojte. Žádná temná magie :)) Ceremonie s kakaem kombinuje přípravu a pití vysoce kvalitního bio a raw 100% kakaa z Kostariky s meditací a tancem. Tereza propadla kouzlu kakaa při své roční cestě po Střední Americe, kde se účastnila mnoha kakaových ceremonií. Raw kakao je superpotravina a působí blahodárně na tělo, mysl i duši. Kakao otevírá srdce a zároveň uzemňuje a stabilizuje. S uzemněním pocítíte více jistoty v sami sebe a v život jako takový. Kromě toho, kakao uvolňuje hormony štěstí (serotonin, dopamine) a působí antidepresivně, a tak vyvolává pocity spokojenosti, lásky, vděčnosti.

Ke spirituálnímu prožitku prostřednictvím kakaa z Kostariky jsem se dostal náhodou. Po vypití hustého a teplého šálku se dostavil okouzlující okamžik. Cítil jsem, jak mým hrudníkem prostupuje teplo. Zanedlouho se mi zachtělo tančit. Ke splnění mého přání přispěla skvělá lektorka Tereza, jež postupně rozeznívala celé studio příjemnými melodiemi. Celá skupina zapomněla na zábrany všedních dní, nechávali jsme se vést vlastními pocity. Naprosto výstižné vyjádření nás samých v prastaré řeči těla. Po ukončení rituálu se jako po každém fyzicky namáhavém sportu dostavil blažený pocit.
Marián Šebo účastník

Detailní informace o kakaových ceremoniích s Terkou najdeš zde.