Jóga na míru - přesně pro vaše tělo
kurz proběhne s Martinem Wagenknechtem

v termínu 12. ledna - 30. března 2022

Jógová praxe ásan se dá pojmout různými způsoby. Od velmi pomalého a procítěného přístupu, kdy člověk v pozicích setrvává delší čas, aby si je náležitě vychutnal (yin jóga, hatha jóga) - směrem k větší dynamice spočívající v plynutí na vlně dechu (vinyasa) a "pulzování" v pozicích (vinyasa flow). Ideálem je najít způsob, který nám v daný moment může nabídnout nejvíce, abychom si byli schopni "ušít praxi na míru".

V našem kurzu si budeme hrát a experimentovat. Naučíme se jednoduchou sestavu, kterou budeme procházet různými způsoby. Ukážeme si, co s námi udělá delší setrvání v pozicích nebo když jimi budme procházet dynamicky. Ukážeme si, že uvedené lze kreativně kombinovat.

Kurz je určen zejména vás na začátku své jógové cesty, kdy vám nabídne základní orientaci ve spleti jógových názvů a "přihrádek". Zároveň je vhodný pro ty z vás, kteří nejste jógově vyhranění a rádi experimentujete. Kurz si klade za cíl zprostředkovat poznání, že jóga je o výsledném stavu plném harmonie a že k tomuto stav mohou vést různé cesty.

Start 12. ledna 2022
Středy 17:00 - 18:15

Cena: 2690Kč / 12 lekcí
O lektorovi se dočteš zde

Orientační program:

Ke kurzu dostanete 3 videa, ke kterým budete mít přístup po celou dobu kurzu. Tato videa slouží pro všechny, kteří se nebudou moci na některou z lekcí dostavit, abyste mohli pokračovat v praxi doma, nebo prostě jako bonus.