Kurz: Jóga na pohodu s Martinem

orgánová sestava

K jógové praxi se dá přistoupit různým způsobem – od dosahování krkolomných výkonů zbrocených potem až k veskrze pasivní „válecí“ a relaxační praxi. Smyslem tohoto kurzu je zkusit tyto dva protiklady uvést do souladu. Můžete se tedy těšit na vlídné plynutí s respektem k vlastnímu tělu. Naším zaměřením nebude to, kam až se budeme schopni ohnout, natáhnout či zkroutit, ale to, jaký bude náš výsledný stav – prostě „na pohodu“ s nadhledem a laskavým úsměvem.
Makko-ho: Orgánová sestava – je jednoduchá a krátká sekvence pozic, ve které se potkává jóga s moudrostí staré Číny a konceptu meridiánů (energetických drah našeho těla). Tato sestava nám poslouží jako výchozí bod, se kterým budeme pracovat. Ukážeme si různé způsoby, jak k ní přistupovat, a zároveň tato krátká a geniální sestava zaručí, že vedle svojí mysli kvalitně zharmonizujeme i svoje tělo i jeho hlubší energetické úrovně.
Témata, jichž se v rámci kurzu dotkneme: principy zdravého pohybu, plný jógový dech, rozvíjení uvědomění vlastního těla, orgánová sestava, relaxace a něco navíc.

Těší se na vás zkušený lekotr, jógín Martin Wagenknecht!

Čas: středy 17:00-18:15
Start: 1.42020
Konec: 24.6.2020
Kurz nebude probíhat dne 10.6.2020


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Storno podmínky (čtěte prosím pozorně):

V případě, že platbu neuhradíte do 5-ti dní, automaticky vaši přihlášku smažeme a uvolníme prostor jiným zájemcům.

V případě, že kurz uhradíte a následně zrušíte, platí následující:

  • Zrušení více než 1 týden před začátkem – vracíme 100% částky formou kreditu
  • Zrušení 1 týden před začátkem – vracíme 50% částky formou kreditu
  • Zrušení 3 dny před začátkem – vracíme 25% částky formou kreditu
  • Zrušení méně než 3 dny (72hodin) před začátkem – bez nároku na vrácení kreditu.

Kredity můžete využít (vycvičit) v našem studiu. Peníze vracíme zpět pouze, pokud za sebe najdete náhradu. Nahrazování lekcí mimo kurz není bohužel možné. Děkujeme za pochopení.