Alex

Narodila jsem se v Košiciach. Po skončení studií na Brněnské fakultě práva jsem se několik let snažila sžít s kancelářským způsobem života v advokátních kancelářích i na ministerstvu .. ale až na mateřské jsem si dovolila realizovat své sny .. uvědomila si, co mě skutečně těší a naplňuje a že se v tom můžu realizovat .. tanec, jóga, gymnastika, krasobruslení mě přitahovali odmalička. Cítila jsem potřebu propojit pohyb s vědomím .. začala jsem cvičit Pozdrav slunci a Pět Tibeťanů, jógu a před 5 lety jsem objevila pilates. Nadchnul mě. Začala jsem intenzivně cvičit po porodu a díky pilates se mi podařilo vyléčit rozsáhlou diastázi břišních svalů. Pilates pro mě představuje způsob, jak vnímat a procítit celé své tělo, vyčistit mysl, užít si radost z pohybu .. jeho další výhody jsou všeobecně známe ..

Jak vede lekce:

Plynule. Flow – plynulost jako jeden ze 6 principů Pilatesovy metody je základem mého pojetí. Provedení pohybů s ladností, půvabem, grácií, v souladu s dechem..plně koncentrovaní..vedeni myslí a zapojující střed těla jako centrum síly, kontroly a vitality. Proplujte lekcí za tónů příjemné Lounge music, protáhněte se, posilte, vitalizujte.
Na začátku lekce se zahřejeme rozcvičkou, následovat bude práce s ručníkem (Ron Fletcher Towelwork) a pak přejdeme k provedení cviků na podložce – inspirované původní Pilatesovou sestavou doplněné potřebnými modifikacemi podle aktuální kondice členů skupiny.

Kurzy a certifikáty:

2012 – Instructor Pilates (Level I,II, MAT I – III,Ron Fletcher Towelwork) Sabongui Pilates Academy
2014 – Pilates pro těhotné a po porodu – FISAF
2016 – Školení Reformer – Sabongui pilates academy

2006 – Holistická aromamasáž – Centrum regeneračního vzdělávání
2003 – 2012 – Reiki I., II., III. st. – Reiki Association International

Mé projekty: 

Lovepilates
Joga z obýváku