O mně:

Stálo to spoustu potu, několik jógamatek a překonání hromad pochybností, než jsem se přestala bát! Jóga je totiž všechno a troufnout si jí učit byla má životní výzva. Konečně jsem se odhodlala a teď se co nejupřímněji snažím předat to, co mě mí drazí učitelé o této báječné cestě jógy naučili. 

O lekcích:

Na hodinách se naučíme cvičit ásany, ovládat svou pozornost, myšlenky a tu nekonečnou samomluvu v našich hlavách, dýchat volně, cvičit radostně, žít zevnitř ven a ne naopak! Prastarou jógovou duchařinu si vyzkoušíte v praxi a sami uvidíte, co to udělá s vašim vnímáním každodenního života.

Vzdělání:

Poslední rok a půl jsem se v nepálském Káthmándú učila pod vedením zosobněného světla, učitele Dipendry, který pochází ze staré jógové rodiny. Ukázal mi, že respektovat a ctít tradici jógy lze s úsměvem, nadhledem (a klidně pivem v ruce) i v každodenním shonu dnešního života 🙂 Jinak jsem od roku 2015 Instruktor jógy se specializací powerjóga (Power Yoga Akademie), pravidelně se účastním webinářů s Ashley Turner (moc doporučuji) jako třeba Mudras and Mantras for Emotional Healing a každý den ležím v knihách i na jógamatce – samostudium a samostatná praxe je prý klíčem k poznání!