S Kristýnou můžete mít i

O Kristýně:

Jsem energická bytost a odmalinka jsem měla potřebu vybíjet se sportem a o to víc posléze při sedavém zaměstnání. Před 8 lety jsem čekala své první miminko a řešila jsem jak cvičit zdravě a moudře. Tehdy jsem objevila svět pilates. Způsob jak si bez poskoků a činek udržet ladné, silné, pružné tělo a klidnou mysl až do porodu, po porodu a dále… V dalších letech se mi otevřel svět jógy a zdravotního cvičení s rolf principy – strukturální integrace. Kdy za pomoci dechu, vědomí a jednoduchých pohybů dosahujeme skvělých výsledků. Bolesti pohybového aparátu mizí a krásná figura se rýsuje.

S dalším dítkem jsem absolvovala rekvalifikační lektorský kurz. Vrhla jsem se na studium anatomie. A s nadšením se neustále vzdělávám v tomto oboru. Tato životní cesta mne naplňuje a baví.

Jak vede lekce:

V hodinách kombinuji prvky rolfu, jógových ásan a pilates. To vše s důrazem na správné dýchání, kterým nejen, že uklidňujeme naši mysl, ale podporujeme správnou aktivaci či relaxaci našeho hlubokého svalstva. Lekce jednoduchou hravou formou zbavují tělo nejrůznějších bolestí, navracejí mu pružnost a vitalitu.

Certifikáty:

  • Základy pilates – ucelený letní kurz, rok 2011, studio Yopi, Praha 1
  • Pilates Matwork – odborný kurz, rok 2012, studio Yopi, Praha 1
  • Instruktor fitness – rekvalifikační kurz s akreditací od MŠMT ČR ,rok 2015, škola Fit Praha, Praha 2
  • Praxi při studiu jsem vykonávala ve společnosti Hit Fitness Flora, Praha 3
  • Kineziotaping pro trenéry – odborný seminář s certifikátem, rok 2015, Fit Praha, Praha 2
  • Návod na tělo – rolfing – odborný seminář o fasciích a biomechanice těla, rok 2015, studio Tensegrity, Praha 2
  • Cvičení se seniory – odborný seminář s certifikátem, rok 2016, Fit Praha, Praha 2