S Terkou můžeš mít i

O Tereze:

Tereza se věnuje józe a mindfulness meditacím od roku 2012 a v začátcích jí nejvíce pomohly lépe zvládnout stres během studií. Postupně se obojí staly nedílnou součástí jejího života. Jóga je pro Terezu cestou do svého nitra, do srdce. Učí jí sebelásce, pokoře, trpělivosti a vděčnosti za každý nový den. Všímavost (mindfulness) vnímá jako nezbytnost pro vedení spokojeného a naplněného života a pro jakoukoliv pozitivní změnu, která v životě chceme dosáhnout.

Tereza absolvovala 200hodinový kurz Vinyasa jógy v Kostarice certifikovaný Yoga Alliance, výcvik Oshových meditací pod vedením Vatavayany a kurz reiki 2. stupně. Mimo lekcí jógy a meditací, Tereza pořádá ceremonie a workshopy s léčivým kakaem, s kterými se seznámila během své roční cesty po Střední Americe. Kakao hezky harmonizuje tělo a mysl a pomáhá nám napojit se na naše vnitřní já.

Tereza věří, že pozitivní změna na světě začíná s každým z nás. Sebeláska, zdravé tělo, výživná strava a zdravá planeta spolu neodmyslitelně souvisí. Když si uvědomíme naší vnitřní jednotu, uvědomíme si i jednotu s přírodou a se vším, co nás obklopuje.

O lekcích:

V lekcích je kladen důraz na vnitřní prožitek jednotlivých asán a pozornost k tělu a mysli. Jóga není cíl, ale cesta, tudíž i jednotlivé asány lektorka podává jako proces s důrazem na plynutí v souladu s dechem. Lekce začíná meditací a pranayamou (dechovým cvičením). Následuje dynamičtější sestava a lekce končí relaxačními pozicemi.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, kteří touží se zastavit, zpřítomnit a vrátit se do svého vnitřního klidu a středu.

Kurzy a workshopy:

Absolvovala jsem kurz Vinyasa jógy akreditovaný americkou organizací Yoga Alliance. I nadále se vzdělávám pod vedením českých a zahraničních lektorů.