Markéta

Ve škole jsem trpěla častými migrénami a bolestmi zad. Snažila jsem se najít takové cvičení, které by mi od těchto bolestí pomohlo. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela jógu a pilates a cvičení mě naprosto uchvátilo, po hodině jsem nebyla unavená, naopak plná energie. V krátkém čase zmizely migrény i bolest zad. Začala jsem cvičit pravidelně a pochopila jsem, že u jógy je správné provedení cviků nesmírně důležité a tedy i správné vedení hodiny. Na konci roku 2011 jsem dospěla do fáze, kdy jsem chtěla tvořit lekce sama a předávat pocity, které mi cvičení dává, i ostatním.

Jak vede lekce:

Mé lekce jógy přizpůsobuji potřebám a fyzickému stavu mých klientů. Snažím se, aby všichni pochopili správné provedení pozic s vysvětlením vlivů cviků na jejich tělo a současně vnímali svůj dech.

Mé hodiny jsou otevřené jak začátečníkům, kteří jógu necvičili, tak i zkušeným jogínům. Každý si z lekce převezme, co právě potřebuje.

Lekci začínáme rozdýcháním, tempo je pomalé, ale pozice na sebe plynule navazují a na závěr nás čeká relaxace. Ukazuji těžší varianty pro pokročilé a začátečníky motivuji k progresu, takže se není třeba vůbec bát, když přijdete poprvé

Kurzy a certifikáty:

2011 Certifikát instruktora aerobiku a fitness (FISAF)
2012 Bosu Core (Face Czech Academy)
2012 Bodystyling (Wellness school Evy Blahušové)
2014 Jóga základy (IQ Pohyb Academy)
2014 Pilates Reformer Basic, Advancec, Reformer III., IV. (Pilates Centrum – Kateřina Vaňková)