Master Class jemná vinyasa a relaxace yoga nidra

s Juditou Barabas Sereghy
sobota 8. října / 18:00 - 19:30
sobota 3. prosince / 18:00 - 19:30

Tato Master Class je kombinací asánové praxe, dechového cvičení a relaxace hlubinné yoga nidra. Yoga Nidra je technika, která stojí na pomezí relaxace a meditace. Volně se překládá jako jógový spánek. Cílem je naladit svůj mozek na frekvenci mezi vědomím a spánkem. Spát vědomým spánkem. Hluboce relaxuje a regeneruje jak tělo, tak mysl. Jejím pravidelným prováděním se mimo jiné zlepšuje výkonnost imunitního systému, kvalita spánku, paměť a schopnost koncentrace.

“Děkuji, Judito. Cítila jsem se při provázení tebou v bezpečí a s chutí objevovat a rozvíjet se v józe. Máš talent.”
klientka, Linda. S.

Start: sobota 8. října
1,5 hodiny, 18:00 - 19:30
Cena: 390 Kč
O lektorovi se dočteš zde

Je nutné si něco donést?

  • Pohodlné oblečení na cvičení a teplé oblečení na relaxaci (mikinu, ponožky)
  • Pokud se chcete na lekci připravit, zkuste si formulovat svou SANKALPU. Sankalpa je vaše touha, přání nebo záměr vyjádřeno jednoduchou oznamovací větou v přítomném čase, jako by už přání bylo skutečné. (Já jsem... Já mám… Já můžu…)

Pro koho je Master Class vhodná?

  • Lekce je vhodná pro všechny, kdo se chtějí posunout hlouběji ve své jógové praxi a začít zkoumat, co leží pod povrchem vědomí. Zároveň je vhodná pro každého kdo touží po hlubokém uvolnění a odpočinku.
“We know that our experience of the world depends entirely on the state of our nervosu system. If the nervous system is fresh and rested, the body will be healthy and the mind alert and comprehensive. As a result, our thoughts will be clear and our actions, which are manifested thought, will be successful and rewarding. Our lives can become an increasingly positive force in the world. Life becomes richer and more fulfilling.”
Alistair Shearer, commentary to The yoga Sutra of Patanjali