O mně:

Při studiu fyzioterapie a práci s klienty jsem zjistila, že většina bolestí na těle jsou původem uložené v hlavě. Propojuji tak veškeré své znalosti a dovednosti ohledně jógy, rehabilitačního cvičení, fitness, posilování a meditací.

O lekcích:

Mé lekce jsou zaměřené na propojení Vašeho těla s myslí a pocity.  Jsou pro začátečníky i pro pokročilé. Starší i mladší. Mým cílem je ulevit klientům od bolesti v různých částech těla. Takže pokud Vás trápí bolesti beder, krční páteře či jiná část pohybového aparátu, mé lekce jsou přímo pro Vás. Naučíme se správně dýchat do břicha a uvolnit zablokované části těla při akutní bolesti, která Vás může potkat třeba v práci.
Přijďte se na mé lekce zklidnit a uvolnit od každodenního stresu v okolním životě. Pomohu Vám naučit se cviky, které sednou Vašemu životu přímo na míru. Naučíme se správně protahovat po ránu, ale i po treninku.
Pracuji jako masérka a fyzioterapeutka ve svém studiu Niky na Letné a na částečný úvazek na soukromé rehabilitaci v centru Prahy. Mou cestu jógovým světem můžete sledovat na IG: @little.niky nebo na YouTube kanálu: Little Niky.

Vzdělání:

  • studuji obor Fyzioterapie na UK FTVS
  • rekvalifikační kurzy: masér, fitness instruktor, jóga instruktor, kineziotaping, výživový poradce, rehabilitační cvičení
  • praxe v oboru: 5 let