Letní permanentka

Využij léta k posunutí své jógové praxe dál. Letní permanentka ti umožní levnější lekce, podpoří tvoji pravidelnou praxi a možná poznáš i nové lekce a lektory. Máme pro tebe 3 varianty!

Permanentka je platná od 1. července 2021 do
31. srpna 2021
na všechny 60-ti minutové lekce
a je přenosná. Pozor. Nejde využít na lekce na
střeše Národního zemědělského muzea a na lekce delší 60-ti minut.

Vyber si variantu, která ti sedne

Lekce za 130Kč

platí při nákupu permanentky
s 15 vstupy pouze na ranní a polední lekce jógy

Lekce za 170 Kč

platí při nákupu permanentky
s 10 vstupy na lekci v jakýkoliv
čas v rozvrhu

Lekce za 150 Kč

platí při nákupu permanentky
s 15 vstupy na lekci v jakýkoliv
čas v rozvrhu

Podmínky užívání: Nákupem permanentky souhlasíte s podmnkami jejich užívání. Je ve formě papírové kartičky, kterou si vyzvednete po domluvě na naší recepci (po-čt / 17-19h). Touto kartičkou je nutné se vždy prokázat při příchodu do studia. Při ztrátě papírové kartičky permanentka také propadá a není možné vystavit novou.
Permici lze využít pouze na 60-ti minutové vstupy v rozvrhu Jóga Letná, mimo lekce na střeše Národního zemědělského muzea a mimo lekce delší 60-ti minut. Permanentka je přenosná, to znamená, že ji můžete využít případně s někým dalším. V případě, že ji nestihnete do konce srpna 2021 vychodit, propadá bez náhrady.
 
Lekce si můžete rezervovat, od prvního dne po uhrazení permanentky v našem rozvrhu (vždy provádějte přes tlačítko "permice"), ale můžete dorazit i bez rezervace. V případě rezevrace je nutné nahrát deposit, což je záloha, která se vám po absolvování lekce vrátí zpět na kreditový účet, abyste se mohli opět přihlásit. Po ukončení platnosti permice se musí deposit vychodit v rámci lekcí ve studiu (nelze vrátit). Děkujeme za pochopení.