Teacher Training: Resting Conversation® 100 Hours Certification

With Jeremy Lim
American Yoga Alliance Certified

Kdy? 9. listopadu – 14. listopadu 2020

V kolik? po/út/čt/pá 9:00 – 17:00, st/so 9:00 – 18:00

Za kolik? early birds (do 29.2.2020): 24 150Kč, následně 26 450Kč

Kde? V Jóga Vinohrady

Přinášíme Vám jedinečnou možnost zúčastnit se učitelského výcviku Resting Conversation®, pod záštitou Jeremyho Lyma

Restorativní jóga nás učí hluboké relaxaci, léčbě našeho těla a zklidnění nervového systému. Objevujeme bloky uvnitř nás a díky dechu tyto bloky rozpouštíme. Skrze pravidelnou praxi pak tyto bloky rychleji identifikujeme a snadněji rozpouštíme. To má za následek větší psychickou pohodu a zdravější tělo. Tento teacher training se řídí heslem: being more and doing less.

Celý výcvik je rozdělen na dva bloky po 50 hodinách – level 1 and level 2. My vám přinášíme level 1, který bude probíhat od pondělí 9.11. do soboty 14.11. Level 2 pak v roce 2021. Po absolvování levelu 1 i 2 je vydán certifikát, který umožňuje vyučování lekcí s názvem Resting Conversation. Level 1 nám ukáže, jak učit a praktikovat jógu založenou na Jeremyho přístupu.

Maximální kapacita kurzu: 12 žáků.

Jeremy Lim - restorativní jóga
Jeremy Lim při asistenci restorativní jógy

O lektorovi

Jeremy Lim

Jeremy pochází ze Singapuru. Velice se zajímá o zdraví člověka, jeho léčení, přístupu štěstí a spokojenosti v každodenním životě. V posledních 13 letech se věnoval klinické psychologii, duševní pohodě. Věří, že učitelé jógy hrají velkou roli ve zlepšování kvality života společnosti. Józe se věnuje skoro 10 let a je vděčný za všechny životní lekce, které mu dala. Využívá znalostí z jógy, Ajurvédy, kineziologie, psychologie a mindfulness. Mezi jeho učitele patří Jason Crandell, Jillian Pransky, Judith Lasater, Abbie Galvin, Jivana Heyman, Bo Srey and Fuyuko Sawamura-Toyota a další. Svoje znalosti předává dále skrze workshopy a masterclasses po celém světě a poprvé zavítá i do Prahy. 

“Life is not what happens to you, but what you do with this life.”

Probíranými tématy budou:

  • Psychologie a stress
  • Psychologie a relaxace 
  • Účinky jógy na centrální nervový systém 
  • Jak využívat jógových pomůcek 
  • Jak nastavit tělo do pozice 
  • Jak poskytovat adjustmenty 
  • Restorativní pozice v základu
  • Varianty a modifikace restorativních pozic
  • Vytváření sekvencí
  • Přístup k vyučování jógy

REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výši 100% ceny na účet 2001197457/2010. Variabilní symbol: 20200616. Do poznámky uveďte příjmení_restingTT.

Storno podmínky: Zrušení 30 dní před 50% poplatek z celkové ceny, rušení 29 a méně dní před 100%. Své místo je možné vždy postoupit někomu jinému.