Virtuální permanentka

 

Prosinec vyhlašujeme za měsíc virtuální jógy! Zakup si naší virtuální permanentku v hodnotě 1490 Kč, se kterou si budeš moct plně užít jógu odkudkoli. Za tuto cenu budeš mít přístup ke VŠEM online lekcím v našem rozvrhu celý prosinec a každý den si budeš moct vybrat dle své nálady.

Každý den vysíláme živé, neopatkovatelné lekce s týmem našich lektorů. Každý den máš možnost si vybrat z různých druhů jógy. Od té pomalejší, hatha, až po dynamickou vinyasu, nebo třeba meditaci. Nabízíme nepřeberné množství stylů a osobností. Doufáme, že to oceníš a využiješ ve svůj prospěch a posunutí své osobní praxe dál. 


Podmínky užívání: permanentku ti po uhrazení aktivujeme 30. listopadu 2020. Je možné ji využívat 1x za den na jakoukoli online lekci v našem rozvrhu. Permice je nepřenosná, to znamená, že jí může využívat pouze ten člověk, který ji zakoupil. Při aktivaci ti na účet nahrajeme 120 kreditů, které je potřeba využít při každé rezervaci na danou lekci. Na konci dne se ti kredit vrátí zpět na účet, aby jsi ho mohl(a) využít další den. ✨ Permanentka je platná do konce roku. Není možné ji prodloužit, nebo vracet za ní peníze.