Virtuální permanentka

 

Vyhlašujeme akci pro všechny fanoušky virtuální jógy! Zakup si naší online permanentku, se kterou si budeš moct plně užít jógu odkudkoli. Budeš mít přístup ke VŠEM online lekcím v našem rozvrhu celý kalendářní měsíc a každý den si budeš moct vybrat dle své nálady.

Každý den vysíláme živé, neopatkovatelné lekce s týmem našich lektorů. Každý den máš možnost si vybrat z různých druhů jógy. Od té pomalejší, hatha, až po dynamickou vinyasu, nebo třeba meditaci. Nabízíme nepřeberné množství stylů a osobností. Doufáme, že to oceníš a využiješ ve svůj prospěch a posunutí své osobní praxe dál. 


Podmínky užívání: permanentku ti po uhrazení aktivujeme do 24 hodin. Je možné ji využívat 1x za den na jakoukoli online lekci v našem rozvrhu. Permice je nepřenosná, to znamená, že jí může využívat pouze ten člověk, který ji zakoupil. Při aktivaci ti na účet nahrajeme 120 kreditů, které je potřeba využít při každé rezervaci na danou lekci. Na konci dne se ti kredit vrátí zpět na účet, aby jsi ho mohl(a) využít další den. ✨ Permanentka je platná jeden měsíc. Není možné ji prodloužit, nebo vracet za ní peníze.