Magic Ten and Beyond s Petrou Pikkelovou

Sobota 7. března // 13:00 – 16:00 // v Jóga Letná // cena: 790Kč

Život je privilegium. Humilita je nejdůležitější ctností, která se má u jogínů kultivovat, protože skrze pokoru lze snížit sebestřednost a máme možnost probudit se k seberealizaci.

S každým novým dnem máme příležitost si vzpomenout, kdo opravdu jsme – vzpomenout na naše božské, věčné spojení s Nejvyšším. Navrátit se do podstaty našeho Já.

Vděčnost probouzí pokoru a pokora vede k osvícení.

Jak začnete svůj den, zbarví se celý den. Pokud chcete, aby vás přítomnost dobra vedla po celý den, připomeňte si zdroj dobra hned, jak se vzbudíte. Aby jste si tuto vlastnost mohli osvojit a vstávat v lepší náladě, je k tomu potřeba trénink.

Ráno můžeme začít zpěvem mantry , připomenutím si, za co jsme v životě vděčni, krátkou meditací či praktikováním jogových asán.

Na workshopu si popovídáme o tom, jak si vytvořit doma prostor pro praktikování jógy, oltář, jakou mantru zpívat a jak jednoduše meditovat.

Poté vás lektorka Petra Pikkelová provede jednoduchou rozcvičkou (Magic Ten) a jednoduchým dechovým cvičením (pranayama).

Workshop zakončíme lekcí Jivamukti Spiritual Warrior, kterou vás provedu s důrazem na správné provedení asán.

Lekce Jivamukti Spiritual Warrior je rychlá, energetická a osvěžující a její struktura je pevná. Jedná se o plně vyváženou lekci, která zahrnuje zahřívací ásany, zpěv, nastavení záměru, surya namaskar, asány ve stoje, rotace, předklony, záklony, inverze, meditaci a relaxaci.

Pozor. Tato lekce není vhodná pro úplné začátečníky.

Domů si odnesete nejen základní znalosti o tom, co je Jivamukti Joga, Magic ten a Spriritualní bojovník, vytištěný manuál asán, ale také uvědomění, že pravidelným praktikováním je možné změnit spoustu věcí v našem životě.

Jak říká Petry učitelka Sharon Gannon: “With repetition the magic is forced to arise.”

Petra Pikkelová a její workshop Magic 10
Lektorka jógy s výhledem do přírody

Storno podmínky (čtěte prosím pozorně):

V případě, že platbu neuhradíte do 5-ti dní, automaticky vaši přihlášku smažeme a uvolníme prostor jiným zájemcům.

V případě, že kurz uhradíte a následně zrušíte, platí následující:

  • Zrušení více než 1 týden před začátkem – vracíme 100% částky formou kreditu
  • Zrušení 1 týden před začátkem – vracíme 50% částky formou kreditu
  • Zrušení 3 dny před začátkem – vracíme 25% částky formou kreditu
  • Zrušení méně než 1 den (24hodin) před začátkem – bez nároku na vrácení kreditu.

Kredity můžete využít (vycvičit) v našem studiu. Peníze vracíme zpět pouze, pokud za sebe najdete náhradu. Nahrazování lekcí mimo kurz není bohužel možné. Děkujeme za pochopení.