Meditačně – jógový a sebepoznávací workshop s léčivým kakaem z Kostariky

Téma: vnitřní celistvost a naplnění

V dnešní uspěchané době je „in“ být zaneprázdněný, nestíhat a mít napěchované diáře na 3 týdny dopředu. Avšak jakou cenou za to zaplatíme? Dost možná stresem, který se začne projevovat na těle, roztěkaností, neklidem a obtížemi se plně soustředit na jednu věc.

Méně je někdy více. Zpomalení až zastavení, hluboký nádech a výdech jsou potřeba k tomu si uvědomit, co se uvnitř nás a kolem nás vlastně děje.Během workshopu prozkoumáme způsoby, jak můžeme dosáhnout větší vnitřní celistvosti, ve které je ukryto naplnění, vnitřní ztišení a přítomnost.

Co je vnitřní celistvost? Zahrnuje spřátelení se se svojí myslí, srdcem a tělem. Je to o poznání sebe sama, toho, co se děje kolem nás a uvnitř nás. Díky tomu je daleko snazší najít své životní směřování. Když to spojíme s patřičnou vůlí a vnitřní sílou, stáváme se opravdovými tvůrci svého života.

Obsah workshopu:

  • Satsang (krátké povídání) na téma „celistvost“
  • Meditační cvičení zaměřené na harmonizaci čaker (tj. energetická centra) (především budeme pracovat s 1. a 3. čakrou)
  • Vedená meditace na témata přijetí a pouštění, uvědomění si vlastních hodnot a nalezení svého vnitřního středu
  • Příprava a vypití 100% nepraženého, organického kakaa z Kostariky
  • Jemná jógová praxe na hlubší propojení s vlastním tělem
  • Reflexe a sdílení
  • Závěrečná relaxace

Během workshopu se během vedených meditací a vědomého pohybu zaměříme na témata přijetí a pouštění, poznání vlastních hodnot a nalezení svého vnitřního středu.

Datum: sobota 9. března
Čas: 16:00 – 19:30
Lektor: Tereza Hausmanová
Délka workshopu: 3,5 h

Cena: 890 Kč včetně DPH

Počet míst omezen na 12. Workshop je vhodný pro všechny zájemce o meditace a práci na sobě.

Proč kakao?

Kakao působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj. Díky svým kvalitám kakao pomáhá při meditačních cvičeních a vnitřní práci na sobě.