Meditačně – jógový a sebepoznávací workshop s léčivým kakaem z Kostariky

Začátek roku je vždy plný nových předsevzetí, plánů a vizí. Je to skvělá příležitost vykročit ke změně a začít žít takový život, po jakém toužíme. Abychom si mohli jít za svými sny a plány, je třeba notná dávka sebevědomí a sebedůvěry – víra v sama sebe, že to, co si vytyčíme, dokážeme.

Přijďte se zastavit, ponořit se do sebe a rozjasnit své vnitřní slunce pro vaši cestu v roce 2019.

Právě sebedůvěra bude tématem sebepoznávacího workshopu s vedenými meditacemi, jógovou praxí a léčivým kakaem z Kostariky

Kdy: 19.1.2019
V kolik: 16:00 – 19:30
Délka workshopu:
 3,5 h.
Cena: 890 Kč (zahrnuje kakao, cvičení, brožurku k tématu)

Obsah workshopu:

  • Satsang (povídání) na téma „sebedůvěra“
  • Meditační cvičení zaměřené na harmonizaci čaker (především budeme pracovat s 3. čakrou)
  • Vedená meditace na posílení sebedůvěry
  • Příprava a vypití 100% nepraženého, organického kakaa z Kostariky
  • Jemná jógová praxe na hlubší propojení s vlastním tělem
  • Sebe-reflexe a sdílení
  • Závěrečná relaxace

Proč kakao?

Kakao působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj. Díky svým kvalitám kakao pomáhá při meditačních cvičeních a vnitřní práci na sobě.

Lektorka: Tereza Hausmanová

Tereza se věnuje józe a mindfulness meditacím od roku 2012 a v začátcích jí nejvíce pomohly lépe zvládnout stres během studií. Postupně se jóga a meditace staly nedílnou součástí jejího života. Jóga je pro Terezu cestou do svého nitra, do srdce. Učí jí sebelásce, pokoře, trpělivosti a vděčnosti za každý nový den. Všímavost vnímá jako nezbytnost pro vedení uvědomělého a naplněného života, a pro jakoukoliv změnu, která je v životě potřeba.

Během svých cest po Střední Americe narazila na kakaové ceremonie. Síla kakaa ji natolik okouzlila, že se rozhodla převézt tuto středoamerickou tradici do Čech, aby mohla sdílet příznivé účinky kakaa na tělo, duši a mysl s ostatními, a pomoct jim tak spojit se o něco více sami se sebou, zklidnit mysl a užít si přítomný okamžik.

Tereza absolvovala 200hodinový kurz Vinyasa jógy v Kostarice certifikovaný Yoga Alliance, výcvik Oshových meditací pod vedením Vatavayany, kurz reiki 2. stupně, žila ve spirituální a permakulturní komunitě v Nikarague a v ašrámě ve Francii.