Zastavení se, s restorativní jógou

seminář proběhne s Johanou Turner,  5. března, 9:30 - 12:00

Přijďte se na chvíli schovat od toho blázince, co je venku. A to doslova. Zabalíme vás do dek, obložeíme bolstery, závažíčky a vy se ve svých pocitech vrátíte zpět do dětství, kdy jste se cítili v bezpečí, bezstarostní, kdy vás objala pevná náruč a řekla, že to bude všechno dobrý. To vám může nabídnout restorativní jóga.

Tento workshop je vhodný pro všechny, i jógou nepolíbené. Benefity pozic, prováděných většinou na zemi, jsou znásobeny užitím pomůcek za účelem maximálního uvolnění svalových skupin a za pomoci relaxačního dechu. Pozic nebude moc, zato si je pořádně užijete! Kapacita je omezená na pouhých 6 osob, aby se vás lektorka mohla pořádně opečovat.

Johana se technice restorativní jógy učila v prestižním londýnském studiu Triyoga. Absolvovala specializované tréninky pro učitele jógy u Anny Ashby první i druhý stupeň 2019 – 2021.

Kdy: 5. března
V kolik? Od 9:30 do 12:00 (2,5hodiny)
Cena: 590Kč
O lektorce se dočteš zde
Workshop je vhodný i pro jógou nepolíbené :)

Detailní informace o kurzu najdeš níž 👇

Aby tělo mohlo správně pracovat, je třeba mu dopřát řádnou relaxaci! Hlavním cílem našeho workshopu bude terapie těla a mysli. Pojďme najít rovnováhu! Na workshopu dostanete rady a tipy, které vám pomohou zlepšit vaši péči o sebe a začlenit některé pozice do vašeho každodenního života.

Začneme krátkým úvodem, následovat budou regenerační jógové pozice, v nichž budeme setrvávat delší čas (10 – 15 minut). Praxi zakončíme sladkou savasanou. Vědomě uvolníte svaly, zmapujete si vlastní dech, zažijete změnu v kvalitě nádechu/výdechu, uvědomíte si pocity na fyzické, mentální, emocionální i spirituální rovině. Budete odcházet odpočatí a svěží – a inspirováni novými nápady a postupy, které podpoří vaše zdraví po zbytek zimy.

Co budete potřebovat? Pořádně se oblékněte, vezměte si mikiny, teplé ponožky, dlouhé nohavice, dlouhé rukávy…

Proč? Restorativní jóga snižuje krevní tlak i tep, okysličuje přetížené svaly, uleví důsledkům chronického stresu, podpoří fyzickou a duševní pohodu, zklidní a ztiší přetrvávající bolest, pomáhá zmírnit bolesti zad, hlavy, zlepšuje kvalitu spánku, posiluje emoční odolnost, zjemňuje PMS, menopauzu a má celou řadu dalších zdravotních benefitů.

Dělat méně, někdy znamená více. Restorativní jóga má silné léčivé účinky na mysli, tělo i ducha. Díky jednoduchému nicnedělání můžete zažít velké změny a posuny k lepšímu v duševní a emocionální pohodě, vitalitě, kreativitě, produktivitě i mezilidských vztazích.