Dárkové poukazy

Rádi byste obdarovali někoho jógou? Není problém. Vymysleli jsme pro vás několik možností.

Potěšit své blízké můžete voucherem jak na otevřené lekce (tzn. nákup kreditů, za který si pak obdarovaný zarezervuje, co se mu líbí), tak na soukromé lekce, nebo na naše kurzy a workshopy.

Otevřené lekce 

Hodnota poukazů je 600Kč, 1000Kč a 1400Kč. Na žádost obdarovaného bude nahrán kredit na jeho/její uživatelský účet, přes který se lze rezervovat na lekce v rozvrhu. Nahrané kredity jsou platné 3měs.

Soukromé lekce

Dopřejte soukromou lekci jógy, kde se bude lektor věnovat jen a pouze jednomu studentovi. Lekce jsou šité 100% na míru požadavkům cvičícího. Lektora si vyberete pak z nabídky. Cena voucheru je 1000Kč.

Kurzy

Udělej radost celým tématickým kurzem. Obdarovaný si může vybrat z platné nabídky kurzů v sekci Kurzy a workshopy. Cena poukázky je 2000 Kč a zbytek částky obdarovaný doplatí.

Workshopy

Tyto poukázky jsou vždy v hodnotě 790Kč a jdou využít na jakékoliv workshopy, semináře a master class z nabídky Jóga semestru. Pokud je seminář dražší, rozdíl pak doplatí obdarovaný na místě recepci.

.

Podmínky užívání poukazůVšechny dárkové poukazy dostanete formou elektronického voucheru. Pokud si přejete tištěnou poukázku, domluvte se na recepci, kde pro vás rádi voucher připraví. Obdarovaný ho může uplatnit do 1 roku po nákupu.

Aktivace dárkového poukazu je nutná přes email info@jogaletna.cz, kde je potřeba uvést jaký typ poukazu máte. Naše recepční s Vámi již vše vyřídí. V momentě, kdy se dárkový poukaz převede do kreditů na uživatelský účet - je jejich platnost 3 měsíce.