Časté dotazy

Níže naleznete seznam často kladených otázek. Doporučujeme je projít. Pokud byste zde odpověď na tu svoji otázku nenašli, zkuste nám napsat email.

Jdu na jógu poprvé, co je ke cvičení potřeba?

Pouze pohodlné oblečení. Cvičí se na boso. Podložku si můžete půjčit. Malé občerstvení pořídíte ve studiu. Pitnou vodu z kohoutku podáváme zdarma. Prosíme neberte si do sálu mobilní telefony a skleničky s vodou. Děkujeme za pochopení.

Jsou ve studiu k zapůjčení jógamatky?

Ano. Podložky na jógu si můžete zapůjčit ve studiu zdarma. Naleznete je přímo v sále. Po konci každé lekce po sobě podložky prosím otřete připravenými ručníky v sále. Děkujeme, že udržujete čistotu. 

Jak se ve studiu chovat?

Pravidla nemá nikdo rád. K tomu, abychom byli ohleduplní k sobě i ostatím však funguje pár věcí. Je dobrým zvykem si vyzout obuv po příchodu, vyřídit svoji rezervaci a platbu na recepci. Následně se můžete převléci v dámských či pánských šatnách (klíčky jsou již ve skříňkách). Prosíme nenoste si mobilní telefony do sálu. Stejně tak nepoužívejte příliš silné parfémy v sálu či šatnách. Je dobré mít čistá chodidla před vstupem na hodinu (můžete využít našich sprch). A chovat se tiše, pokud probíhá ještě lekce  Jsou to maličkosti, ale díky nim nám pomáháte vytvářet příjemnou atmosféru pro všechny. Děkujeme Vám!

Musím se na hodiny rezervovat?

Nemusíte. Ale zajistíte si své místo a volnou podložku na cvičení a navíc budete vždy ihned informováni, pokud by se lekce zrušila.

Jak zruším rezervaci na lekci?

Rezervace můžete jednoduše rušit přes váš uživatelský profil v rezervačním systému Jóga Letná. Stačí jednou kliknout. Pokud víte, že na hodinu nemůžete dorazit, doporučujeme včas se odhlašovat, jinak Vám budou kredity strženy. Rezervace nelze rušit e-mailem ani telefonicky!

Nefunguje mi platba přes platební bránu Gopay - kde je chyba?

Problémů může být několik. Prosím přečtěte si možnosti přímo na stránkách Gopay zde.

Lekce je již plná, přes to chci dorazit. Mohu?

Pokud máte cestu kolem, nebo bydlíte v okolí, můžete zkusit dorazit. Z 95% se stává, že nakonec vždy jeden člověk nedorazí, nebo rezervaci na poslední chvíli zruší. Je tedy velká pravděpodobnost, že se vejdete. Ale místo garantovat bohužel nemůžeme. Děkujeme za pochopení.

Proč nemohu rezervovat 2 osoby najednou?

Rezervační systém je nastaven tak, abychom v případě odvolání lekce mohli okamžitě informovat jednotlivé klienty, že se hodina ruší. V momentě, kdy máme pod jedním jménem více rezervací se může stát, že se k vám tato informace nedostane a vy tak přijdete do studia zbytečně.

Proč se nemohu rezervovat déle jak týden dopředu?

Rezervační systém jsme nastavili tak, abyste se mohli zamluvit lekci pouze týden dopředu. Důvody jsou takové, že v případě vytvoření rezervací na delší dobu dopředu, na ně často zapomínáte a na lekci pak nedorazíte. Zbytečně blokujete místa ostatním.

Kolik stojí pronájem vašeho studia?

Cena pronájmu se liší dle charakteru eventu. Rozmyslete, kolik lidí na akci bude, zda je charitativní či komerční. Zkontrolujte v rozvrhu, zda máme na vámi požadovaný čas volné místo (lekce kvůli pronájmům nerušíme). Obvyklá hodinová sazba je 500Kč za celé studio, ale rádi Vám vytvoříme nabídku se slevou na míru.

Kolik lidí se vejde do sálu?

Na jógamatkách může v sále cvičit 15 účastníků + lektor. Co se týká konferencí či seminářů, kde se sedí nebo stojí, je kapacita klidně 30 lidí.

Je permanentka na cvičení přenosná?

Permanentka je pouze na jméno a je tudíž nepřenosná. Je nutné ji vychodit do jednoho měsíce. Pokud to z jakýchkoliv důvodů nestihnete, bohužel propadá. Děkujeme za pochopení.

Jaké je vybavení studia pro pronájmy?

Konaly se u nás již tiskové konference, taneční workshopy i meditační sešlosti. Rádi bychom Vás však upozornili, že jsme stále jen jógové studio. Nejsme ani tanečním sálem, ani zasedací místností. Pokud hledáte zajímavý prostor pro specifickou akci – jste tu správně, je však nutné si potřeby jako např. židle, stůl, nádobí, projektor či specifickou zvukovou techniku obstarat. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy skrze email 

Dá se v blízkosti studia parkovat?

Studio se nachází v oblasti s parkováním pouze pro modrou zónu. Pokud nejste rezidentem Prahy 7, dá se parkovat pouze na zelené a oranžovézóně v okolí Technického muzea. Od 18h a o víkendech zdarma, jinak s malým poplatkem.

Jsem těhotná - mohu cvičit jógu?

Pokud jste v „radostném očekávání“, prosíme to vždy hlásit lektorovi. Pokud jste byla zvyklá cvičit jógu v minulosti a pokračujete i v těhotenství, neměl by to být problém. Existují však pozice, které se těhotným nedoporučují. Každé tělo je individuální. Proto se poraďte se se svým lékařem a následně i s lektorem.

Mám specifické zdravotní problémy - mohu cvičit jógu?

Pokud máte zdravotní problémy jakéhokoli rázu (velké bolesti, pooperační stav, zablokovaná záda, vysoký či nízký krevní tlak atp.) , vždy nejdříve konzultujte se svým lékařem a pokud Vám jógu povolí, informujte o svých problémech lektora. Některé pozice by pro Vás nemusely být vhodné. Řiďte se pokynů svého lékaře, poslouchejte své tělo a buďte k němu o to vnímavější. Zauvažujte případně o individuální lekci jógy.

Mám zájem o individuální lekci jógy - co mám dělat?

V případě, že byste si chtěli dopřát soukromou lekci jógy – mrkněte sem.  Cena soukromé hodiny je 1000Kč.