Jóga semestr

Semináře různých témat a náročností. Naším záměrem je vytvořit přínosné akce, na kterých se obohatíte nejenom fyzicky, ale dozvíte se i hodnotné informace. Tak, jako v semestru na škole i my budeme mít zimní a letní. Nyní nás čekáběh od září22 do května 23. Vysvětlivky k popiskům:

B: beginner náročnost - vhodné pro jógové začátečníky i jógou nepolíbené
I: intermediate náročnost - vhodné pro mírně pokročilé
A: advanced náročnost - vhodné pro pokročilé jógíny

Prosinec

2.12. / 18:00 / Master class
Advent Restorative yoga
s Johanou Turner

3. 12. / 10:00 / Workshop / B
Balanční pozice
s Viktorem Šauerem


4. 12. /9:30 / Workshop / I
Jóga z pohledu moderní medicíny 
s Juditou Barabas


9. 12. / 18:00 
Kakaová ceremonie
s Terkou Hausmanovou


10. 12. / 9:00 / Workshop
Hormonální jóga
s Jitkou Janešovou


10. 12. / 18:30 / Master class
Jóga ve tmě
s Barbarou Haráčovou


11. 12. / 10:00 / Workshop / B
Acro jóga
s Viktorem Šauerem


11. 12. / 14:30 / Workshop
Obličejová jóga
s Jitkou Janešovou


16. 12. / 18:00
Gongová lázeň - relaxační hodina
s Lucií Přibylovou


Leden 2023

6. 1. / 18:00 / Master class
Novoroční restorativní jóga
s Johanou Turner


7. 1. / 15:30 / 
Novoroční kakaová ceremonie
s Terkou Hausmanovou


7. 1. / 19:00 / Master class
Vinyasa
s Viktorem Šauerem 


13. 1. / 18:00 / Master class
Pozdravy slunci
s Martinem Wagenknechtem

14. 1. / 9:30 / Workshop / B+I
Jak na osobní praxi jógy
s Alžbětou Dunn


14. 1. / 14:00 / Workshop
Šaktí Sadhana - jóga srdce
S Andreou Kepkovou


14. 1. / 19:30
Gongová lázeň - relaxační hodina
s Lucií Přibylovou


15. 1. / 15:00 / Workshop / B
Úvod do relaxace
s Martinem Wagenknechtem


20. 1. / 18:00
Úvod do historie a filosofie jógy
s Martinem Wagenknechtem


21. 1. / 9:30 / Workshop / B
Jóga pro začátečníky
s Martinou Vocílkovou


27. 1. / 18:30 / Master class
Jin jóga
s Alžbětou Dunn


28. 1. / 10:00 / Workshop / B+I
Jóga pro lepší zažívání II
s Terkou Hausmanovou


28.1. / 19:30
Gongová lázeň - relaxační hodina
s Lucií Přibylovou

Únor

3. 2.  / 19:00 / Workshop / B
Hypermobilita v józe
s Adamem Severou


4. 2.  / 10:00 / Workshop / I
Stoje na rukách a zapojení do flow
s Viktorem Šauerem


18. 2. / 10:00 / Workshop / I
Arm balance
se Simonou Hruškovou


18. 2. / 18:00 / Workshop / I
ShivaRatri tanec stvoření/zničení 
s Andreou Kepkovou


19. 2. / 15:00 / Workshop / B+I
Happy Core - jak aktivovat střed těla
s Petrou Kozlíkovou


24. 2. / 18:00
Workshop teorie moderní jógy
s Martinem Wagenknechtem


25. 2. / 9:30 / Workshop / B
Narovnej záda! 
s Irmou Březinou


29. 4. / 9:00 / Workshop / B
Acro jóga
s Viktorem Šauerem

Březen 

3. 3. / 18:00 / Master class
Jóga ve tmě
s Barbarou Haráčovou

12. 3. / 15:00 / Workshop / B+I
Principy zdravého pohybu
s Martinem Wagenknechtem


18. 3.  / 9.30 / Workshop / B+I
Jóga a čínská medicína
s Martinou Vocílkovou

19. 3. / 9:00 / Workshop / I
Ze světla do tmy - jarní oslava rovnodennosti s Andreou Kepkovou


24. 3. / 18:00 / Master class
Jóga ve tmě
s Barbarou Haráčovou


25. 3. / 9.30 / Workshop / B
Jóga pro zdravé kyčle
s Barbarou Haráčovou


31. 3.  / 18:00
Kakaová ceremonie - přivítání jara
s Terkou Hausmanovou

Duben

1. 4. / 9:30 / Workshop / B
Stojky a obrácené pozice
s Hynkem Novákem

2.4, / 10:00 / Workshop / B+I
Jóga pro lepší zažívání III
s Terkou Hausmanovou


2. 4. / 15:00 / Workshop / I
Úvod do relaxace 
s Martinem Wagenknechtem


15. 4. / 10:00 / Workshop / I
SúrjaNamaskára Sádhana slunce s Andreou Kepkovou


16. 4. / 10:00 / Workshop / I
Sestava Magic 10
s Petrou Pikkelovou


16. 4. / 15:00 / Workshop / B+I
Jak na zdravá záda
s Petrou Kozlíkovou


22. 4.  / 9:30 / Workshop / I
Jóga pro zdravé kyčle
s Barbarou Haráčovou


29. 4. / 9:00 / Workshop / B
Acro jóga
s Viktorem Šauerem

Květen

5. 5. / 18:00 / 
Kakaová ceremonie (sebe)lásky čas
s Terkou Hausmanovou

13. 5. / 9.30 / Workshop / I
Stojky a inverze pro pokročilé
s Hynkem Novákem


20.5. / 9:30 / Workshop / B+I
Dechové techniky
s Alžbětou Dunn

Červen

3. 6. 
Workshop obličejové jógy
s Jitkou Janešovou


4. 6. 
Workshop hormonální jógy
s Jitkou Janešovou

Již proběhlo

7.10 / 17:30 / Master class 
Ladder Flow 
s Terkou Berounskou

8. 10. / 18:00 / Master class
Jemná Vinyasa a relaxace Yoga Nidra s Juditou Barabas

9. 10. / 9:30 / Workshop / B
Jóga ke kvalitnímu spánku
s Juditou Barabas

14. 10. / 19:00 /
Gongové lázně - relaxace s hudbou
s Lucií Přibylovou


16. 10. / 9:30 / Workshop / B
Těhotenská jóga
s Terkou Berounskou, Olivií, Malinnou


15. 10. / 10:30 / Workshop / B
Restorativní jóga pro pánevní dno
s Johanou Turner


16. 10. / 14:30 / Workshop / B
Obličejová jóga
s Jitkou Janešovou


22. 10. / 10:00 / Workshop / B+I
Jóga pro lepší zažívání I.
s Terkou Hausmanovou