Jóga semestr

Semináře různých témat a náročností. Naším záměrem je vytvořit přínosné akce, na kterých se obohatíte nejenom fyzicky, ale dozvíte se i hodnotné informace. Tak, jako v semestru na škole i my budeme mít zimní a letní.  Od podzimu 2022 do začátku léta 2023 proběhlo několik desítek workshopů. Nyní nám začíná podzimní semestr a my vás zveme na naše zajímavé workshopy:

Nadcházející události:

Gongové lázně s Lucií Přibylovou

Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálových mís vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují. Uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém. 
Cena 390 Kč. Termín pátek 6. října 18:30-19:30 / přihlašování v rozvrhu


Jóga a aromaterapie pro ženy s Petrou a Janou

Tříhodinový workshop bude tématicky zaměřený na výživu ženského těla vědomým pohybem a celostní péči o něj. V první praktické části bude pozornost věnována pohybu, navnímání a propojení jednotlivých částí ženského těla za podpory kombinace prvků jógy, somatiky a mindfulness. Druhá teoretická část bude o praktických informacích ze světa bohaté rostlinné říše, aromaterapie a ayurvédy. 
Cena 1 200 Kč. Termín neděle 8. října 14:00-17:00 / detailní info a přihlašování zde


Čas pro sebe: Jóga a ceremoniální kakao s Terezou Hausmanovou

Dopřej si v pátek večer relax a čas pro sebe. S pomocí ceremoniálního kakaa a jógy budeš moci zpomalit, získat nadhled v životě a uvědomit si, co je opravdu důležité. Lekce jógy bude jemnějšího charakteru, zaměřená na otevření srdce. Součástí bude také meditace a dechové cvičení. 
Cena 590 Kč. Termín pátek 13. října 17:30-19:30 / přihlašování zde


Jóga ve tmě s Barbarou Haráčovou

Vnější smysly odvádí pozornost a my se ochuzujeme o vnímání uvnitř. Jóga ve tmě nám poskytne možnost cítit a registrovat vjemy uvnitř nás, které jsou na světle upozadněny. Zaměříme se na vnímání nitra, odpočinek, relaxaci, ale i na důležitá místa uvnitř, jejichž stav a práce s nimi jsou důležité pro zaujímaní pevných a pohodlných ásan. Lekce jsou vedeny detailně, v pomalém tempu, jsou vhodné pro pokročilejší a praktikující jogíny. Cena 390 Kč. Termín pátek 27. října 18:30-19:30 / přihlašování v rozvrhu


Chodidla - základ pro tělo s Barbarou Haráčovou

Chodidla představují základy, uzemnění, ovlivňují chůzi, stabilitu a přesunují nás z místa na místo. Chodidla spolurozhodují o tom, zda budeme mít zdravá kolena, kyčle či páteř. Mají vliv na dech. Přijdťe své tělo poznat o něco lépe, zacvičit si a získat celostní přehled. 
Cena 790 Kč. Termín sobota 28. října 9:30-12:30 / přihlašování zde


Obličejová jóga s Jitkou Janešovou

Přijďte omladit, prokrvit a osvěžit svůj obličej! Vyzkoušejte workshop cviků a masáží zaměřený na tyto partie. Cena 1900 Kč. Termíny:

  • sobota 4.11. / 10:00 - 13:30 - detailní info a přihlašování zde
  • sobota 9. 12. / 10:00 - 13:30 - detailní info a přihlašování zde

Hormonální jóga s Jitkou Janešovou

Promyšlená sestava cviků, která vyrovnává hladiny hormonů. Pomáhá odstranit symptomy menopauzy, PMS, při potížích s otěhotněním, detoxikuje, posiluje imunitu a eliminuje stres a mnoho dalšího... Cena 3 100 Kč. Termíny:

  • neděle 5.11. / 9:00 - 18:00 - detailní info a přihlašování zde
  • neděle 10. 12. / 9:00 - 18:00 - detailní info a přihlašování zde