Restorative yoga Masterclass

s Johanou Turner
pátek 23. února / 18:00 - 20:00

Hledáte způsoby, jak podpořit svou fyzickou i duševní pohodu? Chcete si vyzkoušet i restorativní jógu? Masterclass je vhodná pro všechny, i ty, kteří nemají žádnou zkušenost s jógou. Budeme používat pomůcky pro správné provedení jógových pozic, ale i pro vědomé uvolnění svalových skupin za pomoci relaxačního dechu a relaxaci mysli. Vybalancujte svůj nervový systém. Pozic vystřídáte málo, zato si je pořádně užijete! Hlavním cílem této dvouhodinovky bude relaxační terapie těla a mysli. Workshop je vhodný úplně pro všechny, i pro ty, kteří nemají žádnou zkušenost s jógou. Nezapomeňte si vzít teplé oblečení a ponožky.


Lekce restorativní jógy s Johankou vnímám jako SPA pro duši a samozřejmě i tělo. Málo co mě dokáže tak hluboce uvolnit po náročném pracovním týdnu, jako její citlivě a krásně vedené hodiny.
Elizaveta Maximová

Kdy: pátek 23. února
2 hodiny 18:00 - 20:00
Cena: 590 Kč
Kapacita: 6 žáků

Co si z workshopu odneseš?

  • Dostanete rady a tipy, které vám ukáží jak pečovat o sebe

  • Budete odcházet odpočatí a svěží – inspirováni novými nápady a postupy, které podpoří vaše zdraví po zbytek zimy

  • Budeme se snažit ulevit nejen bolesti zad, ale i následkům chronického stresu, podpořit fyzickou a duševní pohodu a zklidnit se

  • Vědomě uvolníte svaly, zmapujete si vlastní dech, zažijete změnu v kvalitě nádechu/výdechu, uvědomíte si pocity na fyzické, mentální, emocionální i spirituální rovině.

  • Dělat méně, někdy znamená více

Při lekcích s Johanou nechávám za dveřmi úplně celý svět. Jen se pohodlně uvelebím, nechám se přikrýt, pohladit a hýčkat, jako kdyby mě moje vlastní mamka na konci týdne uspávala. Cvičím, přesto odpočívám. Mohlo by, prosím, takhle vypadat každé cvičení?
Jana Záhorková

O lektorce:

Johana Turner je jediná certifikovaná lektorka restorativní jógy, kterou vystudovala v prestižním londýnském studiu Triyoga. Absolvovala zde specializované kurzy restorativní jógy u světově renomované Anny Ashby první i druhý stupeň 2019 – 2021