Jin jóga masterclass

s Barbarou Haráčovou / pátek 28. listopadu / 17:45 - 19:45

Úvod lekce bude věnován ztišení smyslů, mysli a nalazení se na dech a tělo. Po jemném rozhýbání kloubů se plynule přeneseme na vlnu jin jógy, která bude ve své první části věnována oblasti pánve, kyčlí, dolní části zad a dolních končetin. Postupně budeme přecházet do oblasti hrudní páteře/hrudníku a ramenou, neopomeneme rovněž krční páteř. Pozadí lekce bude doprovázet příjemná meditativní hudba.

Lektorka povede vaší pozornost po celou dobu tak, abyste ji udrželi v rámci těla a mysli, zároveň budete provázeni zajímavými informacemi z praxe čínské medicíny, kterou nelze od praxe jin jógy oddělit. Čeká vás hluboký a krásný prožitek


Start: pátek 28. listopadu
2 hodiny, 17:45 - 19:45
Cena: 390Kč
O lektorce se dočteš zde


Co si z masterclass odneseš?

  • klidnou hlavu a čistou mysl

  • vnitřní spokojenost

  • krásně protažené tělo

  • informace (nejen) z oblasti čínské medicíny

Lekce je vhodná pro každou úroveň pokročilosti žáka, protože budou k dispozici jógové pomůcky, které umožní provedení pozice také lidem, kteří jsou zkrácení nebo mají jiná omezení.

V oblasti Jin jógy jsem prošla v roce 2016 vzděláním u francouzských učitelů Murielle a Sebastiana, kurz se konal v Praze, pro rozšíření tohoto tématu jsem o rok později cestovala opět za stejnými učiteli do Thajska. Praxi jin jógy jsem si ale časem sama upravila, a to na základě dalších studií, která mi dávala smysl propojit s jin jógou tak, aby byla praxe vhodná pro všechny typy klientů.

Lektorka Barbara