Venkovní lekce

Díky mimořádné spolupráci Jóga Letná a Národního zemědělského muzea si můžeš přijít zacvičit na střechu NZM třeba hned po východu slunce. Odměnou ti bude nejenom jógová praxe, ale také výhled na celou Prahu! Od Vítkova až po Pražský hrad.

Kdy? Až nám vláda dá zelenou a bude povolené venkovní skupinové cvičení. 

➡️ Lekce pod vedením lektorů Jóga Letná bude probíhat jak ráno, tak odpoledne. Na střechu půjdeme vždy všichni společně, sraz bude před hlavním vchodem muzea na schodech. Opozdilci se na lekci bohužel nedostanou, jelikož se nemohou po areálu pohybovat sami. Buďte prosím na čas.

➡️ Rezervaci na hodinu lze zrušit nejpozději 25 hodin před jejím začátkem, z důvodu minimálního počtu účastníku na lekci. V případě špatné předpovědi počasí lekci zrušíme, vám napíšeme email a kredity vám dorazí zpět na uživatelský účet.

➡️ Doražte prosím již převlečení a s vlastní podložkou. Na střeše nejsou šatny, sprchy. Toalety k dispozici jsou v 3.patře. Na střechu přicházíte a odcházíte společně s lektorem. Není možné odejít z lekce dřív. Děkujeme za pochopení a moc se na vás těšíme! ❤️

Lekce zdarma v parku na Letné

Další možností bude také cvičit pravidelně 1x týdně ve středu v parku s naší lektorkou, a to zdarma - díky spolupráci s městskou částí Praha 7.  Lekce bude hodinová, vždy od 18h do 19h. Nemusíte se na ni hlásit v rozvrhu. Stačí jednoduše dorazit! 

➡️ Předpokládaný start 02.06. a budeme cvičit vždy dle přízně počasí až do konce září 2021. 

➡️ Místo cvičení - Letenské sady, sraz účastníků je vždy v 17.50 h vedle zastávky tramvaje Sparta u výjezdu z podzemních garáží na Letné - následně přesun do sadů.

➡️ Doražte prosím již převlečení a s vlastní podložkou.