Jak pomoct bolavým zádům v práci
(Office yoga)

proběhne s Helčou Nehasilovou, 13. května 2022, 19:00 - 20:30

Seminář (Home) Office yogy je vhodný pro všechny, kteří máte sedavé zaměstnání a víte, že trávíte u počítače více času, než by bylo zdrávo (dle statistik se jedná o dobu víc jak 4hodiny denně!). Čekají nás 2 hodiny nabité informacemi, které využijete prakticky jak v práci, tak na home office - abyste mohli pracovat s lehkostí, nebolelo vás tělo a práce šla od ruky!

Zaměříme se samozřejmě na bolavá záda, krční páteř a kompenzaci. A to skrze správné nastavení pracovní plochy (ergonomii), kde si ukážeme praktické rady a tipy jak na to. A samozřejmě i skrze cvičení, které můžete aplikovat kdekoliv a kdykoliv, aniž byste se převlékali do legín. Prakticky si vyzkoušíme zdravotní cvičení ve stylu Office yogy, abyste mohli tyto aktivity zařadit do každého dne a zatočili tak s bolavým tělem od neustálého sezení. 

Kdy: 13.května 2022
Čas 19:00 - 20:30
Cena: 590 Kč / 790Kč s knihou
Lektor: Helena Nehasilová

👉 S sebou: převlečení, zápisník a propisku na poznámky

Co se naučíte?

  • praktické cviky na bolavá záda, krční páteř a tělo, které můžete dělat kdykoliv v rámci dne v práci i na home office
  • tipy a triky jak si správně nastavit pracovní plochu a proč je to důležité
  • informace o civilizačních chorobách, proč vznikají a jak se jim dá předejít
  • odnesete si knížku Jóga mezi e-maily (pokud budete mít zájem).

Jóga mezi e-maily je kniha, kterou Helča napsala po 6 leté zkušenosti Office yogy v kanceláři a čtenářům ukáže, jak se cítit dobře a být zdraví v práci na home office, nebo v práci. 

Najdete tu, jak se v rychlosti protáhnout v práci a odpoledne se stále ještě cítit svěží, jak se naučit dýchat a zatočit s akutním stresem, nebo jak se nenechat ovládnout internetem a zvýšit svoji pracovní produktivitu.

Na více jak 100 stranách najdete přes 70 rad a cviků v pěti ucelených kapitolách. Vše je doplněno fotografiemi, které byly pořízeny v kancelářích úspěšných českých firem jako Avast, Innogy, Seznam.cz, Blue Link a mnoha dalších.