Začni cvičit 
Jógu doma

a získej každý týden do emailu
nálož videí s našimi lektory!

Jak to funguje? 👇

Každý, kdo si získá "Jógu doma" od nás dostane 1x týdně email, který bude obsahovat 3 online lekce. Celkem dostanete 12 lekcí za měsíc. K videím budete mít přístup v průběhu 4týdnů od rána do večera. Můžete si je pustit, když zrovna vy budete chtít. Služba se automaticky neprodlužuje a tak je vždy na vás, zda budete chtít pokračovat další měsíc.
 

Každý týden dostaneš mix dynamické jógy, hatha či jin jógy, meditace či pilates. 
V tomto měsíci se můžeš těšit na lekce se Simčou Hruškovou, Alžbětou Husákovou, Petrou Pikkelovou, Helčou Nehasilovou, Lenkou Waisovou, Terkou Velhartickou, Terkou Berounskou!

Příběh

Od začátku krize Covid a uzavření sportovišť jsme začali natáčet videa a přímé přenosy s jógou, pilates, meditacemi. A zjistili jsme, že máme opravdu hodně kvalitního materiálu. Proto vám je chceme touto formou nabídnout, protože videa obsahují stovky hodin božích lekcí, nabitých informacemi a skvělými sestavami našich učitelů. Byla by škoda si je nechat v osobním počítači.


...přidat se můžeš kdykoli v průběhu měsíců červen/červenec/srpen


Proč je to super?

Protože nemusíš nic stahovat, nikam chodit, nikde se pravidelně přihlašovat. Jednou zaplatíš a my už se o to postaráme a budeme ti pravidelně servírovat do tvé e-mailové schránky jógu, která tě bude motivovat si zacvičit, protáhnout a mít se jednoduše hezky.

Víme, že jógových videí je na internetu bambilion. Členstvím v našem klubu podpoříš nejenom svoji jógovou praxi, ale i naši komunitu na Letné a chod našeho lokálního studia. Lekce jsou navíc pečlivě připraveny našimi lektory, kteří do toho dali srdce ❤️

Jaké lektory v našem programu najdeš? 👇

 *Součástí nabídky budou pouze námi vybraná videa ze záznamu. Bude to vždy takové malé překvápko. Součástí klubu nejsou aktuální, živé lekce ve studiu. Pokud chcete cvičit offline, zvolte si lekci z rozvrhu

#vinyasa   #hatha   #jin   #officeyoga   #pilates   #meditace   #ashtanga   #jóga pro začátečníky   #bolavá záda

Storno podmínky: Pokud máte závažný důvod k nespokojenosti, informujte prosím Jóga Letná pomocí e-mailu helena@jogaletna.cz a uveďte důvod vaší nespokojenosti a zašlete doklad o uhrazení kurzu. Vaši žádost vyhodnotíme a ozveme se Vám zpět.