7 dní

uprostřed Toskánska, v tichu, usebrání. Čas na sebe sama zde nabyde úplně nových rozměrů...

Jógování a odpočinek v Toskánsku

24. září - 1. října 2022

1 historická vila. 6 útulně zařízených pokojů. 1 nekonečný bazén. 1 zahrada, kde budeme cvičit jógu a jedno velké ticho.
2000 kilometrů od Prahy (oblast Licciana Nardi) daleko od civilizace, uprostřed Toskánska existuje místo, které si žije svým životem. Nikdo tu nebydlí, kromě ptáků a jiné zvěře z okolních lesů tu nenajdete víc, než opravdový klid, 1 pec na domácí pizzu, pinčesový stůl, šachy, krb a nasekané dřevo od místního pana správce. Výhledy jsou krásné. A ten pocit, že to máte jen pro sebe je ještě nádhernější. Hmmmm!

Pokud se k nám přidáte, čekají vás kromě jógových lekcí i dny odpočinku, kdy budete moct plavat v bazénu a vyhřívat se s knížkou na terase. Můžete se také těšit na výlety do nádherného okolí jak v docházkové vzdálenosti (místní pevnosti v horách), tak zajímavá místa, kam se popovezeme autem, či vlakem (Cinque Terre, La Spezia). Zajímá vás víc? 

Kde budete odpočívat?

Bydlet můžete v 5 pokojích po 2 osobách. Celkový počet účastníků je maximálně 10. Budeme tedy malá skupinka. Žádné davy. Nestarejte se o povlečení, ručníky, župany, osušky, mýdla, šampóny nebo kondicionéry. To vše bude na místě pro vás.

Královský pokoj - má svoji vlastní koupelnu a manželskou postel.

Cena: 16 500Kč / týden / osoba

2 pokoje s oddělenými lůžky, mají sdílenou koupelnu na 1 patře.

Cena: 15 500Kč / týden / osoba

2 pokoje s manželskými lůžky, mají také sdílenou koupelnu v přízemí.

Cena: 14 500Kč / týden / osoba

Co je dál v ceně:

10 lekcí jógy s Bárou a Helčou, zapůjčení jógamatek, snídaně formou bufetu a večeře od našeho anglického kuchaře / ajťáka. Výlety. Přednáška o Office yoze, turnaj v pinčesu, italský večírek. Program se stále tvoří a je dobrovolný - účastnit se ho můžete a nemusíte. Svojí oblíbenou knížku si už musíte dovézt sami.

Pokud s námi chcete jet, přihlašte se níž 
Následně uhradíte zálohu a my se na vás budeme těšit v září!

.