Petra Kozílková

Joga mi pomáha vnímať to podstatné, čo sa odohráva vo mne a v mojom okolí. Učí ma spomaliť, byť prítomná a doma vo vlastnom tele. Už v rámci štúdia Antropológie som sa venovala skúmaniu pohybu. V roku 2016 som absolvovala lektorský kurz Inštruktora jogy. Neustále sa vzdelávam aj prostredníctvom samoštúdia a aktuálne som ve výcviku somatickej terapie Reny Milgrom.
Petra Kozílková

Kurzy a workshopy

  • Somatická terapie (2022-2023)

  • Instruktorský kurz lektora jógy (2016)

Petra nabízí i soukromé lekce jógy

V soukromých lekcích se soustředím na terapeutické aspekty jógy, kterou kombinuji se zdravotním cvičením a somatickými technikami. Cílem lekce může být odstranění bolesti,  změna špatných pohybových vzorců, propojení pohybu a dechu, regulace nervové soustavy a pod. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně, také pro těhotné ženy a ženy po porodu. Lekce mohou být i v EN.
---------
In private lessons, I focus on the therapeutic aspects of yoga, which I combine with health exercises and somatic techniques. The goal of the lesson may be to eliminate pain, change bad movement patterns, connect movement and breathing, regulate the nervous system, etc. Classes are suitable for all levels, including pregnant and postpartum women. Lessons can also be conducted in English.