Workshop: Jak na Pozdrav slunci

proběhne s Martinem Wagenknechtem, 28. května 2022, 9:00 - 11:30

Surja Namaskara (= Pozdrav slunci)  bývá prvním pohybem, který člověk na lekci jógy provede. Často se tak nějak počítá s tím, že jsou jen takovou prostou rozcvičkou a že je zvládne každý bez přípravy. Na našem semináři na to půjdeme jinak a této krásné technice budeme věnovat náležitou pozornost.

Nejprve si povíme základní informace o historii pozdravů slunci a jejich jednotlivých vývojových fázích. To hlavní, co se naučíme, jsou základy jejich bezpečného provádění. Pozdrav slunci zkrátka rozebereme do posledního detailu, tak abyste byli schopni tuto techniku samostatně provádět bez jakéhokoliv rizika. 

Ve druhé části našeho setkání si ukážeme nejznámější druhy pozdravů slunci. Opravdu to není tak, že je pouze jeden druh pozdravu slunci. S jistou nadsázkou spíše můžeme říct, že "čím více pozdravů slunci znáš, tolikrát jsi jogínem."

Vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Kdy: 28. května 2022
Čas 9:00 - 11:30
Cena: 890 Kč
O lektorovi se dočteš zde

Martin Wagenknecht je zkušený jogový lektor známý pro svůj osobitý styl, kdy věci přistupuje s laskavým nadhledem a humorem, ovšem tak, aby neutrpěla hloubka prožitku. Více informací o lektorovi najdete na: www.tao-yoga.cz