Martin Wagenknecht

Ve svých lekcích se nebojím experimentování, v rámci kterého se snažím o propojení dynamického cvičení s klíčovými principy zdravého pohybu, tak aby lekce byla zábavná a zároveň měla přesah i do běžného života.
Martin Wagenknecht

Józe se věnuji od roku 2008, kdy mě naprosto uchvátila ashtanga vinyasa. V letech 2012–2014 jsem třikrát, vždy na více než tři měsíce, pobýval v jihoindickém Mysore, hlavním městě ashtanga vinyasa jógy, kde jsem praktikoval u Vijaye Kumara, který mě postupně certifikoval k výuce první (2012) a druhé série (2014) ashtanga vinyasa jógy.  Postupně jsem se začal zajímat o hlubší souvislosti jógové praxe a fungování lidského těla. Absolvoval jsem kurz učitele hatha jógy II. třídy České akademie jógy ve spolupráci s FTVS (2015). 

Martinovi online kurzy

Společně jsme natočili 2 online kurzy, které si můžete zacvičit odkudkoli. Po zakoupení kurzu budete mít k videím přístup již na pořád.

Orgánová sestava

Osmi dílná série sestavy inspirované čínským qigongem (čínské energetické cvičení). Vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří mají rádi vědomé a plynulé cvičení.

Jógové minimum

Pěti dílná série videí pro úplné začátečníky, kde se naučíte základní principy jógy, zdravého pohybu a přirozeného dýchání. Na těchto základech pak můžete stavět!