Seminář: jógou ke zdravým kyčlím

s Barbarou Haráčovou
 sobota 25. března / 9:30 - 12:30

Máte pocit, že přestože svá třísla protahujete pravidelně a poctivě, nepřichází adekvátní zlepšení? Přemýšleli jste někdy, že jádro problému může být v jiné části vašeho těla, nevhodnou volbou cviků nebo jejich špatným provedením? Potom vás zvu na workshop zdravé kyčle, kde se vám budu snažit vysvětlit a naučit vás vše, co umím, a co pomohlo k bezbolestným a pružnějším kyčlím také mně osobně (mám 1.stupeň kyčelní dysplazie) :-) Čeká nás krátký úvod k oblasti kyčelních kloubů a následné praktické cvičení doprovázené slovem. Relaxace a diskuze na konci semináře.

Start: sobota 25. března
3 hodiny, 9:30 - 12:30
Cena: 790 Kč
Tady se dočteš víc o Barbaře.

Co si z workshopu odneseš:

  • Kyčle a souvislosti s jinými částmi těla, tzn. které části těla nelze opomenout při záměru zlepšit stav a zdraví svých kyčelních kloubů, a které části těla jsou rovněž stavem kyčelních kloubů ovlivňovány.

  • Znalost jemných i silověji náročnějších cviků pro mobilizaci a flexibilitu svalů kyčelních v oblasti kloubů (každý bude mít možnost cvičit dle svých možností, nikdo se nemusí obávat, že by byl přetěžován, ale v případě ochoty cvičících určitý krok mimo komfortní zónu bude vítán)

  • Dobrý pocit nejen z “živých kyčlí”.


Pro koho je seminář vhodný:

  • Kurz je vhodný pro začátečníky, věčné začátečníky, osoby se sedavým (a jinak pro tělo náročným) zaměstnáním, pro ty, kdo mají pocit, že ani po dlouholeté praxi “to není ono”, ale také pro každého, kdo se rád vzdělává v oblastni lidského těla v souvislosti s cvičením.
  • Workshop nenahrazuje cvičení s fyzioterapeutem, v případě že máte větší zdravotní problémy, doporučujeme konzultaci s lékařem.
Bára umí vždy výborně vysvětlit, popsat a i předvést, jak jednotlivé pozice cvičit. Kontroluje, zda je provádíme správně. Po cvičení se cítím úžasně, nebo mám tělo krásně uvolněné, jóga s ní je pohlazení na duši i těle. Je vidět, že jí cvičení jógy baví. Pokud se na ni někdo obrátí s problémem, snaží se pomoci. Je příjemná, milá a ochotná. Úžasná bytost.
klientka Dáša