Ze světla do tmy - jarní oslava rovnodennosti

s Andreou Kepkovou / neděle 19. března / 9:00 - 13:00

Kráčíme ke světlu. Země se probouzí, květiny kvetou a zeleň žehná kopcům. Je krásné být svědkem tohoto nového začátku. Jsme součástí přírody a jejích cyklů. Vnímáme, že co se odehrává v přírodním světě, děje se i uvnitř nás.

V neděli se připoj k oslavě příchodu jara. Čeká Tě meditace, mantra, ásanová praxe a ceremonie k přípravě na jaro a setřesení zimní ospalosti. 

V ásanové praxi budeme hledat rovnováhu, rozpouštět staré a vytvářet půdu pro naše záměry. V meditaci se budeme sebe samy ptát: Co si přináším z období tmy a zimy? Kým se chci stát v tomto novém období rozkvétání? Jaké podmínky mi pomohou živit můj růst?

Smutek nás připravuje na radost. Jarní rovnodennost je o kráse a hledění vpřed, ale je také o uznání „špíny“ a zeminy, která nám umožnila růst. To zahrnuje naši bolest, smutek i zlomené srdce. Tyto zkušenosti tvoří základ naší transformace: jsou to okamžiky, které nabízejí největší růst a péči o sebe.
Shirin Eskandani

Start: neděle 19. března
4 hodiny, 9:00 - 13:00
Cena: 990 Kč
O lektorovi se dočteš zde

Co si z workshopu odneseš:

  • Zvědomíš si svůj záměr a přání do nové sezóny.

  • Získáš podporu k přechodu do světlé části roku.

  • Dovolíš si projít cestu znovuzrození a obnovy.

  • Oslavíš tento výjimečný den s otevřeností a ochotou nechat jemně odejít vše, co patří minulosti.


Pro koho je seminář vhodný:

  • Pro všechny, kdo ne/jsou připraveni probudit se ze zimní hibernace.


Každé ráno si říkám, jak se mám a jak je všechno skvělé i v téhle šílené době, vše mi dává smysl, zapadá do sebe a tak nějak prostě funguje. A uvědomila jsem si, že tu celou transformaci nastarovaly naše kurzy s Ájou. Fakt mě nakoply a přivedly zpátky k sobě, abych si v klidu mohla ujasnit, co chci dělat a že už je čas.
klientka