Workshop: Stojky na všechny způsoby

proběhne s Hynkem Novákem, datum ladíme 9:00 - 11:30

Stoje na hlavě, vrány, stojky a mnoho dalších inverzí a stojů na rukou. Líbilo by se Ti je umět opravdu dobře? Jde Ti hlava kolem ze všech youtubů a instagramů a i když dřeš cviky na core, tak se ne a ne zlepšit? Tak to zbystři, teď máš možnost se konečně posunout. V rámci handbalance workshopu v našem studiu, Tě smysluplně a zábavně celou problematikou provede zkušený trenér Hynek Novák.

Co si z workshopu odneseš?

  • spoustu teoretických tipů jak o handbalancingu přemýšlet, aby ti šlo všechno snáz
  • mnoho praktických poznatků, které lze snadno aplikovat ve tvém tréninku a nemusíš být zrovna gymnasta, nebo cirkusák
  • Hynek vysvětlí a zboří největší mýty o tréninku handbalancigu, takže až se příště budeš dívat na instagram, snadno poznáš co je k smíchu a u čeho se zastavit

Kdy: neděle datum ladíme
Čas 9:00 - 11:30
Cena: 790 Kč

Co si na workshop přinést?

  • dobrou náladu, chuť se učit a světlé ponožky
  • schopnost stoje na hlavě a na rukou (o stěnu) v jakékoliv kvalitě, velkou výhodou

O lektorovi:

Pohybu se věnuji celoživotně ve velmi široké škále a pestrosti. Pokud bych měl výrazně zkrátit výčet toho co dělám a nějak se "zaškatulkovat", tak vám povím věci, které učím. Je slackline, sportovní lezení, calisthenika a handbalancing.

Na rozdíl od mnoha coachů z řad gymnastů a různých artistů, kteří se stojkami vyrostli, jsem se je začal učit až jako dospělý, což bylo velmi náročné a frustrující. Díky tomu že mám tuto autentickou zkušenost, a vím co takové rozhodnutí a proces obnáší, mám velmi blízko k pocitům a úskalím, kterými procházejí moji studenti. Metodika výuky, kterou volím je výrazně odlišná od konvenčního přístupu a umožňuje mým studentům posouvat se v tréninku efektivně, smysluplně a především bezpečně. Postupně extendovat komfortní zónu a porozumět celému procesu.

Baví mě posouvat sám sebe a svoje limity a stejnětak mi dělá radost posouvat lidi, kteří ve mě vloží důvěru a stojí o předání vhledů do světa handbalancigu z mé letité pohybové a tréninkové praxe.